צרו
קשר!

מדוע לבחור AppSoft?

אנחנו חברה עצמאית שיודעת ליצור אתרים תוכנה ויישומי אינטרנט שעובדים עבור הלקוחות שלנו.

אנו נותנים תמורה לכסף
אצלנו תקבל את מה שאתה משלם עבורו
העבודה שלנו היא בהתאמה אישית, אז אנחנו לא צריכים למכור לך משהו שאין לך בו שימוש, אתה משלם רק על מה שאתה צריך ויעזור לך ולעסק שלך. אם עדיף לך להשתמש ברכיב מוכן מאשר לבנות אותו בעצמנו אז זה מה שנמליץ ההגינות שלנו היא בראש ובראשונה.

אנו מציעים סיוע שוטף לאתר שלך
הפעלת אתר אינטרנט היא לפעמים רק ההתחלה. אנו יכולים לספק עזרה שוטפת עם אופטימיזציה למנועי חיפוש, שיווק במדיה חברתית, פרסום ב-ppc וסיוע בניוזלטר בדוא"ל כדי לוודא שהאתר עובד וממשיך לעבוד.


אנחנו תמיד שמחים לעזור
יש לך שאלה לגבי אתר האינטרנט שלך או משהו שקשור אליו? לא בטוח לגבי הודעת ? צריך עזרה במשהו? אנו זמינים במספרי הקשר של משרדנו, ברשתות חברתיות ובטלפונים ניידים וגם אם לא יכולנו לענות אנחנו תמיד חוזרים ללקוחות שלנו.


שיווק זה כח!
אנו מספקים שיווק מקוון
האתר היפה ביותר בעולם לא באמת מעניין אם אף אחד לא מבקר בו. מעט מאוד מעצבי אתרים מתעסקים במנועי חיפוש. זו טעות. האמצעי הקל והחסכוני ביותר ליצור תעבורה הוא להפוך את האתר שלך למושך למנועי חיפוש. אנו משתמשים בטכניקות שיווק מקוונות מתוחכמות ובאסטרטגיות SEO מוכחות עם תוצאות גבוהות ביותר כדי להבטיח שאתה מדורג גבוה במנועי החיפוש הגדולים עבור מילות המפתח הרלוונטיות עבורך.

אנו עובדים בצוותים קטנים
ב-Appsoft אנחנו שומרים על הצוותים שלנו קטנים, זריזים וממוקדים בך. לפרויקט שלך יש מעצב מוביל שמקבל תמיכה ממנהל פרויקט, מעצב אתרים, מומחה לשימושיות ומפתח אחד או יותר.

אנחנו עושים את העבודה
מהמנהלים ועד חברי הצוות הצעירים, כולנו עובדים יחד על פרויקטים של פיתוח אתרים תוכנה ומערכות למיניהם . אתם תראו את אותם פרצופים מהשלום הראשון ועד לסיום הפרויקט. אין לנו צוות מכירות, ואנו לוקחים רק פרויקטים שמתאימים לכישורי הליבה שלנו.
האם אתה מוכן לעסק טוב יותר, שמנוהל טוב יותר? תפסיק לדאוג לבעיות טכנולוגיות. התמקד בעסק שלך. תן לנו לספק את התמיכה שמגיעה לך.
מומחיות בפיתוח תוכנה ומערכות ניהול
- ניסיון מגוון המבוסס על מגוון רחב של תעשיות לקוחות וסוגי פרויקטים
- כלי פיתוח וטכנולוגיות עדכניות
- יכול לעבוד מדרישות הלקוח הקיימות, או יכול לבנות מערכת מאפס, הגדרת ארכיטקטורה, דרישות, תוכנית פיתוח ובדיקה וכו'.

תהליך קפדני תומך בדרישות מחמירות
המפתחים שלנו רגילים לעמוד בדרישות המחמירות של תעשיית התוכנה ומערכות פיתוח, בדיקה ואספקה ​​של תוכנה איכותית ללא פגמים. רקע זה מייחד אותנו ומוערך מאוד על ידי לקוחותינו.

פתרונות מהפכה בתחום התוכנה
אנו מכירים בכך שסיפוק מתמיד של צרכי הלקוחות הוא חיוני להישרדות העסק. אנו עובדים בחריצות להשגת שותפות ארוכת טווח עם כל לקוח ואנחנו מתכוונים לעשות זאת על ידי, פיתוח סביבת עבודה פרודוקטיבית וטיפוח תרבות מבוססת ביצועים.
הבטחת עמידה בתקני איכות לפני אספקת כל המוצרים והשירותים באמצעות נוהלי בקרת איכות ואבטחת איכות מתאימות.

בוא נעבוד ביחד
אנחנו אוהבים לעבוד עם אנשים וחברות חדשות. אנא הקדישו רגע כדי לספר לנו על הפרויקט שלכם ואנחנו כבר נדע איך ליישם אותו בפועל.